Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 pompa oleju

YANMAR THERMO KING TK270, TK270M pompa oleju

Pompa oleju do silnika YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Pompa oleju YANMAR THERMO KING TK270 z agregatów chłodniczych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Zakłady L’Organe GmBH” ze Stuttgartu specjalizują się w produkcji Układów wtryskowych, głównie do dużych silników wysokoprężnych, już od początków powstania i rozwoju silnika wysokoprężnego. Założyciel tej firmy - Prosper L’Orange jest twórcą komory wstępnej, zastosowanej po raz pierwszy przez zakłady Deutz oraz pierwszego modelu pompy wtryskowej o regulacji paliwa za pomocą skośnej krawę¬dzi sterującej. Na Targach Lipskich w marcu 1927 r. L’Orange po raz pierwszy w świecie zademonstrował pompę wtryskową wraz z wtryskiwaczem. W 1932 roku syn L’Orange - Rudolf opracował pompę wtryskową, na produkcję której udzielono licencji różnym firmom (angielskim, japońskim).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies