Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 pierścienie

YANMAR THERMO KING TK270 pierścienie tłokowe

Pierścienie do wszystkich wersji silnika YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do YANMAR THERMO KING TK270, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni YANMAR THERMO KING TK270 jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika YANMAR THERMO KING TK270 oraz pokrewnych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

W silnikach pracujących przy dużych zakresach prędkości obrotowych są stosowane automatyczne przestawiacze kąta wtrysku typu zamkniętego EP/S  i otwartego - EP/S- Z (montowane w kole zębatym), o wielkościach: A (średnica zewnętrzna 0 135 mm), P (0 145 mm) i D (0 165 mm).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies