Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 korbowód

YANMAR THERMO KING TK270 korbowód

Korbowód YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

YANMAR THERMO KING TK270 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do YANMAR THERMO KING TK270

Tulejki korbowodowe do silników YANMAR THERMO KING TK270 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika YANMAR THERMO KING TK270 z agregatów chłodniczych sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Zakłady R. Bosch specjalizują się również w produkcji aparatury diagnostycznej, m. in. w wytwarzaniu stołów probierczych do regulacji i kontroli działania różnych zespołów aparatury paliwowej. Do najnowocześniejszych należą stoły probiercze typu EFEP500, przeznaczone do badania konwencjonalnych i wielopaliwowych układów wtryskowych silników o mocy do 230 KM i liczby cylindrów do 12.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies