Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 głowica

Głowica YANMAR THERMO KING TK270

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe - YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie wagregatach chłodniczych.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika YANMAR THERMO KING TK270.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Asortyment pompy zasilających produkcji R. Bosch obejmuje pompy tłokowe FP/K - pojedynczego i podwójnego działania - wszystkie o średnicy tłoka 22 mm, pompy tłokowe typu FP/KLA do wielopaliwowych układów zasilających oraz wirnikowe pompy zasilające o napędzie elektrycznym typu FP/E i OF/R, przeznaczone głównie do układów z wtryskiem paliw lekkich.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies