Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SL, MD, KD części » Uszczelki Thermo King Sl, MD, KD

Uszczelki głowicy Thermoking  SL, SLe, MD, MD2, KD, KD2

U nas kupisz wszystkie uszczelki pod głowice do mobilnych agregatów chłodzących marki Thermo King SL, SLE, SLe, MD, MDII, KD, KDII. Masz problem z doborem właściwej uszczelki głowicy w swoim silniku- zadzwoń do nas. Pomożemy dobrać odpowiednią.

Do zakupionych w naszym sklepie uszczelnień na życzenie udostępniamy podstawowe informacje serwisowe pomocne przy montażu zakupionej u nas części.

Oferujemy ponadto silniki regenerowane używane w agregatach Thermo King-jeżeli posiadasz uszkodzony silnik przemysłowy skontaktuj się z nami a my stworzymy ofertę wymiany na silnik regenerowany w korzystniejszej cenie.

Oferujemy również wszystkie inne części zamienne do Thermokinga takie jak zestawy naprawcze, tłoki, korbowody, pompy, i wiele innych akcesoriów eksploatacyjnych takich jak np. filtry, uszczelki do pokrywy zaworowej, kolektorów, rozrządu, miski itp.

Ponadto posiadamy własny profesjonalny warsztat gdzie zajmujemy się naprawami, regeneracjami, remontami kapitalnymi silników niemal wszystkich czołowych producentów.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies