Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SL, MD, KD części » Pompa wody Thermo King SL, MD, KD

Pompa wody do Thermoking SL, SLe, MD, MD2, KD, KD2

Od reki dostepne wszystkie podstawowe modele pomp chłodzących dla agregatów Therm oking. W naszej firmie towar zakupisz zarówno wysyłkowo jak i osobiście- na miejscu. Każdy zakupiony u nas podzespół silnika objęty jest gwarancją.

Do silników Thermokinga TK SL, TK SLE, TK SLe, TK MD, TK MD2, TK KD, TK KD2 posiadamy od ręki dostepne wszystkie części zamienne.

Na życzenie do zakupionych części dodajemy informacje techniczne na temat właściwej instalacji podzespołu.

Prowadzimy własny serwis gdzie wymienisz swój uszkodzony silnik TK na regenerowany sprawny a ponadto dokonasz solidnych napraw, remontów kapitalnych silników Thermokinga jak i innych wszystkich pozostałych modeli niemal wszystkich producentów dostępnych na rynku.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies