Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SL, MD, KD części » Pierscienie Thermo King Sl, MD, KD

Pierścienie do Thermo King SL, SLE, SLe, MD, MD2, KD, KD2

Prowadzimy ciągłą sprzedaż pierścieni do silników Yanmar zastosowanych w agregatach Thermoking SL, Thermoking SLE, Thermoking SLe, Thermoking MD, Thermoking MD2, Thermoking KD, Thermoking KD2. W naszym sklepie znajdziesz pierścienie STD jak i pierścienie nad wymiarowe oraz pełne zestawy naprawcze do silników Yanmar marki Thermo King.

Sprzedajemy części zamienne do silników przemysłowych Yanmar używanych w agregatach chłodzących TK takie jak pompy, czujniki oleju, termostaty, uszczelki oraz podzespoły takie jak jak wały korbowe, głowice, panewki, tłoki, korbowody, bloki silnika i wiele innych części zamiennych do silników pozostałych marek.

W naszej ofercie znajdziesz także filtry zamienne oraz inne materiały eksploatacyjne do silników Yanmar stosowanych w agregatach TK oraz innych wiodących producentów silników.

UWAGA! W naszej ofercie znajdują się również w pełni sprawne regenerowane silniki Yanmar używane w agregatach Thermoking na wymianę za silniki uszkodzone. Oferujemy pełny serwis silników przeprowadzany w naszym warsztacie, a także remonty i naprawy objęte gwarancjami. Dostarcz nam swój silnik TK (kurierem, osobiście). A my bezpłatnie wycenimy jego naprawę lub wymianę.

Zakupione w naszym sklepie części zamienne objęte są gwarancją.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies