Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SLX, SLXe części » Uszczelki Thermo King SLX, SLXe

Uszczelki głowicy Thermo King SLX, SLXe 

W ofercie naszej firmy znajdziesz wszystkie uszczelki pod głowicę do agregatów chłodzacych marki Thermo King TK SLX-100, TK, SLX-200, TK SLX-300, TK SLX-400. Jeżeli masz trudności z doborem włsciwej uszczelki do swojego agregatu- skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo udzielimy fachowej informacji i dobierzemy właściwą.

Pamiętaj ,że stosowanie niewłaściwych uszczelek prowadzi do uszkodzenia głowicy. Właściwa uszczelka pod głowicę to dłuższa żywotnosć Twojego silnika.

Do każdej zakupionej uszczelki oraz uszczelnień na życzenie udostępniamy podstawowe informacje serwisowe pomocne przy montażu zakupionej u nas cześci.

Uszczelki do Thermoking SLE

Oferujemy ponadto silniki regenerowane uzywane w agregatach serii SLX100, SLX200, SLX300, SLX400. Jeżeli jesteś w posiadaniu uszkodzonego silnika TK SLX, TK SLE skontaktuj się z nami a my stworzymy ofertę wymiany na sprawny regenerowany silnik w lepszej cenie.

Prowadzimy ponadto sprzedaż wszystkich części zamiennych do silników Thermokinga jak i akcesoriów eksploatacyjnych takich jak filtry powietrza, oleju czy filtry hydrauliczne. Zapytaj również o inne uszczelki (kolektorów, miski, rozrządu, pokrywy zaworowej itp.) oraz pozostałe części zamienne do silników tej marki.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies