Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SLX, SLXe części » Pompa wody Thermo King SLX, SLXe

Pompa wody do silnika Thermo King SLX, SLXe

Oferujemy pompy wodne do wszystkich modeli silników przemysłowych marki Thermo King TK SLX-100, TK SLX-200, TK SLX-300, TK SLX-400, TK SLX-Spectrum, TK SLX-300 Ferry, TK SLX Whisper instalowanych w mobilnych agregatach chłodniczych samochodów ciężarowych.

Od reki dostępne wszystkie podstawowe modele pomp chłodzących dla agregatów Thermoking. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz stacjonarną. Każdy zakupiony u nas element silnika objęty jest gwarancją.

Pompa wodna do Thermoking SLE

Do silników Thermokinga SLX, SLXe mamy na stanie wszystkie podstawowe części zamienne i filtry. Na życzenie naszych klientów, do zakupionych części dodajemy informacje techniczne na temat remontów silników (luzy zaworowe, wymiary szlifów, dociąganie śrub głowicy itp.)

Oferujemy również profesjonalne remonty silników TK. Prowadzimy również własny warsztat gdzie oprócz napraw serwisowych i remontów możesz wymienić swój uszkodzony silnik- za dopłatą na silnik sprawny regenerowany.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies