Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SLX, SLXe części » Pierścienie Thermo King SLX, SLXe

Pierścienie do silnika Thermo King SLX, SLXe

Pierścienie do silników Yanmar montowane w agregatach chłodzących Thermoking SLX, SLXe, SLE. W ofercie naszej firmy zjandziesz pierścienie STD jak i pierscienie nadwymiarowe oraz zestawy naprawcze do wszystkich przemysłowych silników marki Thermo King.

Sprzedajemy także wszystkie inne podstawowe części zamienne takie jak cewki, świecie, panewki, tuleje a także takie części jak wały korbowe, głowice, panewki, tłoki, korbowody, bloki silnika i wiele innych podzespołów bazowych silnika.

Prowadzimy także sprzedaż filtrów zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych silników TK oraz wszystkich innych producentów silników.

Pierscienie do Thermo King SLE

UWAGA! W ofercie również regenerowane silniki Thermoking SLX, SLXe, SLE na wymianę za silniki uszkodzone. Oferujemy pełny serwis silników Thermoking, a także remonty i naprawy objęte pełnymi gwarancjami. Przyślij nam przesyłka kurierską lub dostarcz osobiście swój silnik TK. A my bezpłatnie wycenimy jego naprawę lub wymianę.

Oferujemy dostepne od ręki wszystkie części eksploatacyjne do Thermokinga SLX jak i wszystkie części zamienne do pozostałych modeli jednostek napędowych pozostałych producentów.

Zakupione w naszym sklepie części zamienne objęte są gwarancją.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies