Strona Główna » Filtry do żurawi HDS » Filtry Palfinger i Epsilon

Filtry do Palfingera

Filtry do żurawi i dźwigów renomowanej austriackiej marki Palfinger oraz żurawi Palfinger Epsilon. Do żurawi Palfingera oferujemy zarówno filtry hydrauliczne wysokiego ciśnienia, jak i filtry powrotne.


Palfinger to cenione na całym świecie żurawie przeładunkowe i ogólno budowlane. Ten drugi co do wielkości na świecie producent żurawi HDS dostarcza urządzenia we wszystkich kategoriach – od najmniejszych maszyn serii Palfinger PC, przez średnie i duże żurawie Palfinger PK, aż po urządzenia specjalistyczne rożnego rodzaju – Palfinger PA, Palfinger PKR i inne.


Filtry Epsilon

Do grupy Palfinger należy również marka EPSILON,  pod którą to produkowane są żurawie recyklingowe i leśne do drewna. W Polsce maszyny te szczególnie popularne są w branży przetwórstwa złomu oraz innych surowców wtórnych.

Palfinger części zamienne

Do grupy urządzeń Palfinger, do których filtry i części oferujemy należą również hakowce i bramowce Palift, podnośniki koszowe Bison oraz Wumag, windy załadowcze MBB, oraz wózki podwieszane Crayler. W ofercie wszystkie części zamienne do tych urządzeń – zamki, przetworniki, cewki, sterowania, joysticki, czujniki i inne części.

Filtry Palfinger
Do Palfinger oferujemy m.in. filtry:

EA079
EA1392
EA1412
EA1673
EA1696110
EA1761
EA293
EA547
EA583
EA610
EA610Au
EA752
EA79
EA2169


Oraz wiele innych filtrów, za równo oryginalnych, jak i zamienników. Pytaj o wszystkie części zamienne i eksploatacyjne do żurawi i maszyn Palfinger. Podaj model i numer seryjny swojej maszyny, a przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies