Strona Główna » Filtry do żurawi HDS » Filtry HIAB, Loglift, Jonsered

Filtry do Hiaba

Filtry hydrauliczne do wszystkich modeli i typów żurawi marki HIAB, Hiab Foco, Loglift oraz Jonsered. Filtry wysokiego ciśnienia, filtry powrotne, filtry do zbiornika oleju hydraulicznego, wkłady hydrauliczne. Wszystkie modele Hiabów XS i innych serii, m.in. Hiab 033, 040, 070, 071, 090,  122, 144, 800 i wszystkie inne modele.

Filtry do Loglifta

Wszystkie rodzaje filtrów do żurawi leśnych i recyklingowych marki Loglift i Jonsered, m.in. filtr Loglift 38310016 i inne wkłady filtrów hydraulicznych, czy kompletne filtry wysokiego ciśnienia PARKER.


Loglift to najbardziej znana marka żurawi leśnych na świecie. Maszyny tej marki słyną ze swoich właściwości użytkowych oraz trwałości. Jednakże aby zapewnić prawidłową pracę żurawi tej marki należy pamiętać o regularnej wymianie filtrów hydraulicznych oraz oleju hydraulicznego.


Zapytaj naszych zadaj zapytanie naszym konstantom, a dobierze filtry do Twojego Hiaba lub Loglifta.


Hiab to światowy leader w produkcji żurawi przeładunkowych i przemysłowych. Eksportuje żurawie do niemal wszystkich krajów świata. Jest bardzo dobrze znaną marką nie tylko w branży budowlanej czy przetwórstwa drzewnego, ale także w przemyśle przetwórczym i recyklingowym, transporcie kołowym i morskim.


Filtry HIAB oraz filtry Loglift – zamienniki

Filtr HIAB 3375943
Filtr HIAB 3375986
Filtr HIAB 38320034
Filtr HIAB 431877
Filtr HIAB 5336457
Filtr HIAB 5955068
Filtr HIAB 7116696
Filtr HIAB 7117697
Filtr HIAB 7313501
Filtr HIAB 9810455
Filtr HIAB 9824499
Filtr HIAB 9828711
Filtr HIAB 9836004
Filtr HIAB 9838953
Filtr HIAB 9861084
Filtr HIAB 9861092
Filtr HIAB 9867601
Filtr HIAB 9961941
Filtr HIAB 9996311
Filtr HIAB M 4923008
Filtr HIAB MU4923017
Filtr Loglift 38310016
 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies