Strona Główna » Filtry do żurawi HDS » Filtry FASSI

Filtry do Fassi

Filtry hydrauliczne i powrotne do wszystkich modele żurawi przeładunkowych marki Fassi. Wszystkie modele i rodzaje filtrów oraz wkładów filtrów.

Części Fassi

W stałej sprzedaży mamy również wszystkie części zamienne  eksploatacyjne do żurawi Fassi, takie jak zamki, przetworniki, cewki, czujniki, rozdzielacze, sekcje, sterowania, zawory, baterie do pilotów sterowania, tuleje, ślizgi i inne części. 

Zanim zapytasz o części do swojego HDSa marki Fassi odpisz z tabliczki znamionowej urządzenia pełne dane: MODEL, ROCZNIK, NUMER SERYJNY. Przydatne może okazać się również zdjęcie poszukiwanej części, a także informacja, w którym miejscu na maszynie jest ona zamontowana.


UWAGA! Mamy w ofercie każdą część do żurawi Fassi.


Fassi to największa we Włoszech i jedna z trzech największych na świecie marek żurawi przeładunkowych. Produkty tej kategorii oferuje swoim klientom już od blisko 50 lat. Firma specjalizuje się w żurawiach ogólnobudowlanych (żurawie cargo). Produkty tej marki znane są niemal na całym świecie. W naszym kraju nowe żurawie tej marki należą do najczęściej montowanych, w szczególności na samochodach powyżej 3,5 tony (Serie od F50 do F135). Żurawie te ma na wyposażeniu wiele armii świata (m.in. Wlochy, Izrael), są często spotykane w wozach strażackich oraz na jednostkach pływających.


Oferujemy m.in. następujące filtry do żurawi Fassi

Filtry Fassi
Filtr Fassi ZFI 0001 ZFI-0001 ZFI0001
Filtr Fassi ZFI 0002
Filtr Fassi ZFI 0004
Filtr Fassi ZFI 0006
Filtr Fassi FI708
Filtr Fassi FI774
Filtr Fassi FI777
Filtr Fassi FI779
Filtr Fassi FI870
Filtr Fassi FI871
Filtr Fassi FI874
Filtr Fassi FI877
Filtr Fassi FI878
Filtr Fassi FI879
 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies