Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L zawory głowicy

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L zawory głowicy ssący i wydechowy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, koparek, ładowarek.

Oprócz zaworów głowicy do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Przy sterowaniu za pomocą zderzaków lub też kopiału i zderzaków (kopiał określa kształt przedmiotu, a zderzaki długości poszczególnych ruchów i miejsca, w których należy wysłać inne komendy sterujące) kolejność ruchów i czynności wynika z budowy układu sterującego: elektrycznego, hydraulicznego, pneumatycznego lub mieszanego. Połączenia obwodów układu sterującego określają następstwo działania poszczególnych elementów wykonawczych, a przez to przebieg cyklu pracy obrabiarki. Kolejność ruchów i czynności można czasami zmieniać za pomocą przełączników ręcznych zmieniających połączenie w układzie sterującym, lecz na ogół ogranicza się to do wyboru jednego z kilku typowych cykli pracy przewidzianych dla danej obrabiarki.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies