Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L wał korbowy

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L wał korbowy

Wał korbowy silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L, który znalazł zastosowanie w minikoparkach, maszynach budowlanych.

Oprócz wałów korbowych do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Dalsze zmniejszenie wybiegu osiąga się przy zastosowaniu sprzęgieł sterowanych elektrohydraulicznie. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że magnes potrzebny do sterowania suwakiem hydraulicznym ma niewielkie rozmiary. Rdzeń takiego magnesu jest wykonany z cienkich blach, co powoduje zmniejszenie prądów wirowych, a w wyniku daje Większą szybkość działania.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies