Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L uszczelniacz...

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, minikoparek, koparek. Uszczelniacze wału korbowego YANMAR 3TNC80, 3TNC80L tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Istnieje kilka rodzajów układów sterowania z łącznikami drogowymi. Podstawowym rozwiązaniem pozostają jednak elektryczne łączniki drogowe i sprzęgła sterowane elektromagnetycznie. W tych przypadkach uzyskuje się czasy zwłoki rzędu 30-60 ms. Czas zadziałania skraca się przez włączenie w szereg z uzwojeniem cewki sterującej sprzęgła dodatkowej oporności (zmniejszenie stałej czasowej obwodu elektrycznego). Korzystne okazuje się również odwrócenie działania magnesu, to znaczy magnes wyłącza posuw przy zamykaniu obwodu:-elektrycznego, a nie przy otwieraniu.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies