Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L uszczelki

Uszczelki silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L

Uszczelka pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, uszczelka głowicy silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, koparek, ładowarek.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Układy sterowania z łącznikami drogowymi lepiej nadają się do bardziej złożonych układów sterowania odcinkowego, ponieważ występujące na nich siły są mniejsze i łatwiej je nastawiać niż twarde zderzaki. Oczywiście mają one i wady, ż których na pierwszym miejscu należy wymienić zależność położenia końcowego zatrzymywanego zespołu od prędkości posuwu i wielkości sił skrawania oraz oporów tarcia w prowadnicach. W celu zmniejszenia rozrzutu końcowych położeń suportu zwalnia się czasem ruch posuwowy przed zatrzymaniem, co powoduje jednak dodatkowe straty czasu. Dokładność sterowania łącznikami drogowymi zależy od czasu zwłoki, czyli czasu od chwili wysłania sygnału przez łącznik do chwili całkowitego zatrzymania suportu. Odległość, o jaką suport przejdzie żądane położenie, tzw. wybieg, jest w zasadzie proporcjonalna do prędkości posuwu, a współczynnikiem proporcjonalności jest właśnie czas zwłoki.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies