Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L tłoki

Tłoki i sworznie YANMAR 3TNC80, 3TNC80L

Tłoki i sworznie do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L, który pracuje w koparkach, minikoparkach, ciągnikach, traktorkach, miniładowarkach.

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni YANMAR 3TNC80, 3TNC80L.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L.

 

Czy wiesz że…

Twarde zderzaki w porównaniu z łącznikami drogowymi zapewniają stosunkowo dużą dokładność zatrzymania. Suport zatrzymuje się bardzo szybko na zderzaku, wytracając energię kinetyczną. Jednocześnie bardzo szybko zanika siła skrawająca (praktycznie w ciągu jednego obrotu wrzeciona tokarki). Dopiero po tym następuje wzrost momentu obrotowego sprzęgła przeciążeniowego (a tym samym i siły na zderzaku) do wartości maksymalnej, co powoduje jego zadziałanie. Maksymalna siła występująca w końcowej fazie zatrzymywania suportu na zderzaku, a tym samym końcowe położenie suportu, jest w zasadzie niezależna od prędkości posuwu, którą miał suport przed zatrzymaniem. Rozrzut końcowych położeń suportu wynika głównie z wahań maksymalnej wartości momentu obrotowego, przy której następuje rozłączenie sprzęgła przeciążeniowego oraz ze zmian sił tarcia. Przy wystarczająco dużej sztywności zderzaka i odpowiedniej konstrukcji prowadnic suportu oraz sprzęgła przeciążeniowego można osiągnąć powtarzalność położenia zatrzymania w granicach ± 0,01 mm. Dokładność ta osiągana jest przy różnych prędkościach posuwu i przy różnych wielkościach sił skrawania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies