Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L świeca żarowa

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L świeca żarowa

Świeca żarowa silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, rolniczych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W obrabiarkach z napędem hydraulicznym lub elektrohydraulicznym, gdy zespół obrabiarki Otrzymuje napęd za pomocą tłoka i cylindra hydraulicznego, stosuje się specjalny typ urządzeń wyłączających z twardym zderzakiem. Z chwilą, kiedy podzespół napotka twardy zderzak, wzrasta ciśnienie w przewodzie doprowadzającym olej. W odróżnieniu od systemów mechanicznych z twardym zderzakiem w tym przypadku nie następuje wyłączenie posuwu, lecz suport zostaje hydraulicznie dociśnięty do twardego zderzaka. Nagły wzrost ciśnienia w przewodzie zasilającym cylinder hydrauliczny sygnalizuje osiągnięcie nastawionego położenia, a zastosowanie przekaźnika, ciśnienia: pozwala zamienić wzrost, ciśnienia :na odpowiedni sygnał elektryczny powodujący rozpoczęcie następnej fazy cyklu pracy obrabiarki.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies