Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L pompa wody

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L pompa wodna

Pompa wody silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, rolniczych.

Sprzedajemy też części zamienne do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W układach z łącznikami drogowymi mechanizmy napędu posuwu nie są narażone na przeciążenia. Kiedy określony zespół obrabiarki znajdzie się w żądanym położeniu, to na łącznik zadziała znikoma siła. Łącznik drogowy powoduje wysłanie sygnału: mechanicznego, hydraulicznego lub elektrycznego, który uruchamia mechanizm wyłączający posuw.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies