Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L pompa paliwa

Pompka paliwa YANMAR 3TNC80, 3TNC80L

Pompa paliwa do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, rolniczych. Wszystkie pompy podające paliwo do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu

 

Czy wiesz że…

Układy zderzakowe dzielą się w zależności od sposobów działania na dwie grupy; na układy z „twardymi zderzakami” i na układy z łącznikami drogowymi. Układy pierwszego rodzaju mają w systemie napędowym automatyczne sprzęgła .przeciążeniowe, które, wyłączają posuw z chwilą wystąpienia przeciążenia powstającego przy zatrzymaniu suportu na zderzaku. Sam zderzak może być przestawiany i stanowi po prostu przeszkodę, która uniemożliwia dalszy ruch suportu. W układach z twardym zderzakiem siła powstała na zderzaku jest większa od maksymalnej siły niezbędnej do przesuwania suportu w czasie normalnej pracy. Oznacza to, że sprzęgło przeciążeniowe jest ustawione tak, aby wyłączało posuw przy obciążeniach większych o kilkadziesiąt procent od maksymalnej siły posuwu. Twardy zderzak musi mieć dostatecznie sztywną budowę ze względu na konieczność zapewnienia wymaganej dokładności. Spełnienie tego wymagania jest trudne w przypadku, kiedy wzdłuż jednej osi współrzędnej jest nastawiona większa liczba położeń lub gdy wymagane jest dokładne nastawienie położenia końcowego za pomocą śruby mikrometrycznej. Z. tego względu opracowano systemy z odciążonym zderzakiem, odznaczającym się tym, że przy zatrzymywaniu ruchu suportu na zderzak działa tylko niewielka siła. Zderzak może być np. umieszczony na elementach wykonujących, ruch obrotowy, które są powiązane przez przekładnię o przełożeniu przyspieszającym z napędem posuwu. Jednak i w tym przypadku przy zatrzymywaniu ruchu występują przeciążenia napędu, przekraczające maksymalną wartość siły posuwowej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies