Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L pompa oleju

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L pompa oleju

Pompa oleju do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L, pracującego w koparkach, minikoparkach, ciągnikach, traktorkach, miniładowarkach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Konieczność przestawiania zderzaków przy przezbrajaniu ogranicza stosowanie sterowania sekwencyjnego do obróbki przedmiotów w stosunkowo dużych seriach. Do automatyzacji produkcji jednostkowej i małoseryjnej stosuje się przede wszystkim obrabiarki ze sterowaniem liczbowym. Przy sterowaniu sekwencyjnym obrabiarek tor ruchu narzędzia względem przedmiotu obrabianego wymagany w czasie pracy obrabiarki jest określany w sposób geometryczny za pomocą elementów mechanicznych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies