Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L panewki

Panewki wału YANMAR 3TNC80, 3TNC80L

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego YANMAR 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, koparek, ładowarek.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników YANMAR 3TNC80, 3TNC80L mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału YANMAR 3TNC80, 3TNC80L).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych YANMAR 3TNC80, 3TNC80L oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe YANMAR 3TNC80, 3TNC80L
  • Panewki główne YANMAR 3TNC80, 3TNC80L
  • Pierścienie oporowe YANMAR 3TNC80, 3TNC80L

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Wkładanie wtyczek w odpowiednie gniazda przy przezbrajaniu obrabiarki można ułatwić stosując kartę o wymiarach odpowiadających wymiarom szachownicy gniazd i wykonując w niej otwory w tych miejscach, gdzie znajdują się gniazda, w które należy włożyć wtyczki. Przy przezbrajaniu przykłada się kartę do szachownicy gniazd i wkłada się wtyczki we wszystkie gniazda widoczne przez otwory. Dalsze ułatwienie przezbrajania można uzyskać stosując jako selektor - blokowy czytnik taśmy dziurkowanej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies