Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L korbowód

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L korbowód

Korbowód silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L z maszyn budowlanych, minikoparek, koparek. Wszystkie korbowody do silnika  YANMAR 3TNC80, 3TNC80L dostępne od ręki, z naszego magazynu w Polsce.

YANMAR 3TNC80L tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do YANMAR 3TNC80, 3TNC80L.

Tulejki korbowodowe do silników YANMAR 3TNC80, 3TNC80L  i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L  sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sygnały z łączników drogowych, określające położenie poszczególnych zespołów obrabiarki, przesyłane są do centralnego zespołu sterującego, zwanego selektorem. Selektor określa, jakie komendy zostaną wysłane po otrzymaniu kolejnego sygnału z łączników drogowych, a więc określa, jakie ruchy i czynności zostaną włączone w tej fazie cyklu pracy obrabiarki. Konstrukcja selektora umożliwia szybkie nastawienie danego cyklu pracy, przy czym wybór komend, które mają być wysłane w poszczególnych fazach cyklu, jest w zasadzie dowolny. Obie części każdego gniazda są od siebie odizolowane, a mogą być elektrycznie połączone przez wetknięcie wtyczki. Wetknięcie wtyczki umożliwia przepływ prądu między przewodami pionowym i poziomym, na których przecięciu znajduje się gniazdo. Przewody pionowe odpowiadają kolejnym fazom cyklu. Po sygnale przesłanym przez dowolny łącznik drogowy wybierak przesuwa szczotkę o jedną pozycję w prawo i doprowadza napięcie do następnego przewodu pionowego. Przewody poziome odpowiadają poszczególnym komendom włączającym różne ruchy i czynności obrabiarki. Wkładając wtyczki w odpowiednie otwory w określonym pionie, wybieramy ruchy i czynności, które mają być włączone w odpowiadającej mu fazie cyklu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies