Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L głowica

Głowica YANMAR 3TNC80, 3TNC80L

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Yanmar 3TNC80, 3TNC80L.

Oprócz głowicy do silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W przypadkach często przezbrajanych obrabiarek uniwersalnych potrzebna jest szybka zmiana cyklu pracy z możliwie dużą liczbą kombinacji kolejnych ruchów i czynności. Wymagania te spełnia sterowanie sekwencyjne obrabiarek. W tego rodzaju układach sterowania kształty i rozmiary obrabianego przedmiotu podawane są nadal przez geometryczny zapis informacji (kopiały, zderzaki), lecz do sterowania kolejnością ruchów i czynności wykorzystuje się metody zbliżone do zapisu informacji przy sterowaniu liczbowym.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies