Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L cewka gaszenia

Cewka gaszenia YANMAR 3TNC80, 3TNC80L

Elektromagnes gaszenia YANMAR 3TNC80, 3TNC80L, który znalazł zastosowanie w koparkach, minikoparkach, ciągnikach, traktorkach, miniładowarkach.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

W zależności od rodzaju obróbki i przyjętego systemu sterowania, taśma dziurkowana dostarczana jest do obrabiarki ze sterowaniem punktowym, obrabiarki ze sterowaniem odcinkowym, obrabiarki ze sterowaniem kształtowym zawierającym wbudowany interpolator lub do samodzielnego interpolatora. W tym ostatnim przypadku taśma magnetyczna z interpolatora przekazywana jest do obrabiarki z uproszczonym układem sterowania kształtowego. Oprócz taśm sterujących na warsztat do obrabiarki dostarcza się narzędzia, surowe przedmioty do obróbki, uniwersalne przyrządy mocujące oraz niezbędne informacje pomocnicze dla pracownika przygotowującego obrabiarkę do pracy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies