Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 wał korbowy

YANMAR 3TN66, 3TNE66 wał korbowy

Wał korbowy silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych.

Oprócz wałów korbowych do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W zależności od potrzeby są odpowiednio kombinowane zabiegi spęczania i kształtowania. Poszczególne matryce i odpowiadające im stemple są nieprzestawiane. W czasie obróbki przemieszcza się materiał wyjściowy i półwyrób. Między poszczególnymi zabiegami materiał jest przekazywany przez, podajnik. Podajnik jest najważniejszym i najbardziej delikatnym urządzeniem automatów wielostopniowych. Ruch podajnika musi być zsynchronizowany z pracą prasy, z wypychaniem gotowych wyrobów i z cięciem materiału wyjściowego. W istocie swej urządzenie przenoszące składa się z kilku chwytaków szczękowych, które poruszają się między matrycami po torze prostoliniowym lub kołowym. W automatach wielostopniowych, zależnie od ich typu i wielkości wyrobu osiągane są wydajności od 40 do 120 sztuk na minutę.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies