Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 wtryskiwacze

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa YANMAR 3TN66, 3TNE66

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do YANMAR 3TN66, 3TNE66 - dostępne w naszym sklepie.

Pompy wtryskowe YANMAR 3TN66, 3TNE66 nowe i regenerowane.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

W ostatnich latach opracowano wiele konstrukcji różnych automatów wielozabiegowych do wyrobu śrub, nakrętek i podobnych części maszyn. Ostateczną długość półwyrobu ustala się dokładnie zderzakiem. Materiał wystający z tulei tnącej i opierający się o zderzak jest odcinany za pomocą noża. Odcięty materiał, dociskany sprężynami do noża tnącego jest natychmiast przenoszony do wykroju pierwszej matrycy i kształtowany stemplem. Następnie wypychacz wysuwa półwyrób z matrycy. Półwyrób jest przenoszony do dalszego kształtowania w matrycy za pomocą stempla. Po wysunięciu wypychacza półwyrób jest przenoszony do ostatniego zabiegu kształtowania, gdzie zostaje wykończony w matrycy stemplem. Gotowy wyrób wysuwa z matrycy wypychacz.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies