Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 uszczelniacz wału

YANMAR 3TN66, 3TNE66 uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ z maszyn budowlanych, rolniczych.

Uszczelniacze wału korbowego YANMAR 3TN66, 3TNE66 tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Materiałem wyjściowym na automatach wielostopniowych jest najczęściej drut w zwojach, są pręty lub uprzednio przygotowane półwyroby. Automaty tego typu konstruowano pierwotnie do wyrobu śrub i nakrętek, obecnie stosuje się je także do wyrobu innych, bardziej złożonych części. Najbardziej znaną grupą automatów do prasowania na zimno są automaty do spęczania. Obrabiają one materiał o wyjściowej średnicy do. 25 mm, przy czym spęczana część z reguły nie przekracza średnicy 50 mm. W zależności od liczby zabiegów dzieli się je na jedno-, dwu- i wielo- stopniowe. Wydajności tych automatów zależą od ich cech konstrukcyjnych, kształtu oraz wielkości i rodzaju materiału wyjściowego. Osiągane wartości wydajności przez automaty dwustopniowe konstrukcji czechosłowackiej wynoszą do 400 sztuk na godzinę.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies