Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 uszczelki

Uszczelka głowicy, komplet uszczelek YANMAR 3TN66, 3TNE66

Uszczelka pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, uszczelka głowicy silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ  z maszyn budowlanych, rolniczych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Automaty do prasowania na zimno można dzielić w różny sposób, np. według przeznaczenia, zasady działania, wyposażenia. Obróbka plastyczna stanowi przeważnie kombinację szeregu następujących po sobie zabiegów. Automatyczne prasy wielostopniowe wytwarzają gotowy wyrób w kolejnych stopniowanych wykrojach matryc, przy czym półwyrób jest przekazywany z jednego do drugiego wykroju za pomocą urządzenia przenoszącego - podajnika.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies