Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 tłoki

Tłoki i sworznie YANMAR 3TN66, 3TNE66

Tłoki i sworznie do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych.

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni YANMAR 3TN66, 3TNE66.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66.

 

Czy wiesz że…

Prasa jest połączona z urządzeniem podającym i kontrolnym w ten sposób, że każdy jej ruch w górę jest tylko wtedy możliwy, gdy wszystkie mechanizmy tych urządzeń wykazują niezakłócone działanie. Wydajność opisanego urządzenia wynosi 720 do 780 sztuk na godzinę. Podobnie jak przy kuciu na gorąco i tłoczeniu blach, tak i przy prasowaniu na zimno stosowane są narzędzia do stopniowego kształtowania gotowego wyrobu. Przy prasowaniu na uniwersalnych mechanicznych prasach, narzędzia do stopniowego kształtowania konstruuje się z reguły na dwa, trzy lub cztery zabiegi, Wszystkie zabiegi wykonywane są podczas jednego ruchu roboczego suwaka prasy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies