Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 termostat

YANMAR 3TN66, 3TNE66 termostat

Termostat silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ pracującego w maszynach budowlanych.

Termostat YANMAR 3TN66, 3TNE66 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Po zakończeniu operacji tłoczenia wypychacz wysuwa gotową wypraskę z matrycy. Wypychacz jest poruszany za pomocą trzpienia płyty. Wypraska jest wyjmowana z matrycy za pomocą szczęk równocześnie z założeniem nowego krążka materiału wyjściowego za pomocą szczęk. W przypadku gdy wypraska przywrze do matrycy, to kontakty jednego lub obu przełączników nie włączą się, sprzęgło nie. zostanie włączone i wysłany zostanie sygnał. W czasie normalnej pracy prasy wypraski są przenoszone do kontroli. W czasie kontroli, podczas powrotnego ruchu suwaka prasy półwyroby są utrzymywane przez szczęki do tej pory, aż czujniki nie sprawdzą wypraski, czy w wypraskach nie ma ułamanej części stempla. Po dokonaniu kontroli, czujniki wracają automatycznie do położeń wyjściowych, szczęki zaciskają się i przekazują wypraski do prowadników, którymi są odprowadzane poza prasę.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies