Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 świeca żarowa

YANMAR 3TN66, 3TNE66 świeca żarowa

Świeca żarowa silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ, pracującego w sprzęcie budowlanym.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Kontrolę położenia półproduktów w obu wykrojach zapewnia przełącznik stykowy, który jest włączony w elektryczny układ prasy. W przypadku gdy materiał zajmuje nieprawidłowe położenie w matrycy, to stykowy przełącznik przekazuje sygnał i sprzęgło prasy nie zostanie włączone. Takie zabezpieczenie jest konieczne, aby nie doszło do prasowania nieprawidłowo ułożonego półwyrobu i ewentualnego uszkodzenia narzędzi. Dla obu wykrojów opisane urządzenie działa niezależnie. Uchwycenie materiału wyjściowego za pomocą szczęk nad wykrojem matrycy do momentu rozpoczęcia procesu prasowania jest po prostu niezbędne dla właściwego ustalenia materiału. W obu wykrojach materiał wyjściowy jest układany równocześnie i równocześnie prasowany.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies