Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 pompa wody

YANMAR 3TN66, 3TNE66 pompa wodna

Pompa wody Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ  w ofercie naszego sklepu pompa wodna Yanmar 3TN66, 3TNE66.

Sprzedajemy też części zamienne do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Automatyczne urządzenia i narzędzia do prasowania są zabezpieczone urządzeniem, które przy zaistnieniu przeszkody podczas wyciskania lub awarii - natychmiast zatrzymują prasę. Wydajność tak zautomatyzowanej prasy wynosi 1200 wyprasek na godzinę. Materiał wyjściowy jest: prasowany na uniwersalnej prasie mechanicznej w dwóch zabiegach w pełni zautomatyzowanych. Automatyzację procesu prasowania można podzielić w następujący sposób: automatyzację podawania materiału wyjściowego, automatyzację manipulacji materiałem w czasie samego procesu obróbki plastycznej, automatyzację kontroli. Poszczególne urządzenia automatyzacji są sterowane przez odpowiedni przyrząd, który jest związany z napędem prasy i są zależne od przebiegu pracy prasy.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies