Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 pompa oleju

YANMAR 3TN66, 3TNE66 pompa oleju

Pompa oleju do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ pracującego w maszynach budowlanych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W pierwszym zabiegu cięcia materiał wyjściowy w postaci pręta jest automatycznie przesuwany poprzez pierścieniowy nóż stały i nóż ruchomy do zetknięcia się ze zderzakiem. Nóż ruchomy jest przesuwany razem z suwakiem prasy w czasie jego roboczego ruchu prostopadle do osi pręta (zgodnie z kierunkiem strzałki). Przy tym ruchu suwaka prasy odcinany jest żądany półwyrób. W dolnym zwrotnym punkcie suwaka prasy oprawa noża ruchomego uderza w dźwignię, która wypycha odcięty półwyrób. Po powrocie noża do położenia wyjściowego następuje przesunięcie materiału wyjściowego i powtarza się już cykl cięcia. Przy dzieleniu materiału bardzo ważna jest samoczynna kontrola jak również ustalenie liczby odciętych klocków.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies