Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 pierścienie

YANMAR 3TN66, 3TNE66 pierścienie tłokowe

Pierścienie do wszystkich wersji silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ z maszyn budowlanych. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do YANMARA 3TN66, 3TNE66, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni YANMAR 3TN66, 3TNE66 jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Walcowy bęben obraca się na pochyło ustawionym wale. Do dna bębna jest przymocowana wymienna tarcza o promieniowo ukształtowanych rowkach, których przekrój odpowiada danym półwyrobom. Aby pocięty materiał wyjściowy nie wypadał, brzeg bębna jest zagięty do środka. Przez obrót bębna półwyroby, które wpadły do rowków, są wynoszone w górę wzdłuż segmentowego prowadzenia. Prowadzenie to przeciwdziała obsunięciu się pociętego materiału wyjściowego z powrotem do zasobnika. Gdy tylko właściwie ustawione półwyroby dostaną się na koniec segmentowego prowadzenia, to pod działaniem własnego ciężaru wpadają do prowadnika. Te elementy pociętego materiału wyjściowego, które nie ustawiły się prawidłowo, bądź nie zsunęły się do prowadnika wracają samoczynnie z powrotem do zbiornika zasobnika. Wysuwanie pojedynczych kolejnych półwyrobów z prowadnika jest sterowane przez urządzenie rozdzielające. Wydajność opisanego zasobnika, zależnie od wielkości podawanych elementów wynosi 80-120 sztuk na minutę. Cięcia materiału wyjściowego dokonuje się na nożycach o nożach pierścieniowych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies