Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 głowica

Głowica YANMAR 3TN66, 3TNE66

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ  który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66.

Oprócz głowicy do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Najczęściej materiałem wyjściowym na wyroby produkowane za pomocą prasowania są krążki, które są podawane do prasy zasobnika. Dlatego przy tym sposobie obróbki plastycznej zasobniki mają istotne znaczenie. Stosowane są wszystkie rodzaje zasobników i to zarówno o prostej konstrukcji i małej wydajności, jak i o konstrukcji złożonej, których obsługa ogranicza się jedynie do nasypania półwyrobów do zasobnika i które stosuje się w celu uzyskania dużej wydajności.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies