Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 cewka gaszenia

Cewka gaszenia YANMAR 3TN66, 3TNE66

Elektromagnes gaszenia YANMAR 3TN66, 3TNE66, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

Znane jest dozowanie stożkowe - stożki dozujące umocowane przesuwnie na wrzecionach określają ilość materiału pobieranego z zasobnika i przekazywanego do urządzenia podajnikowego. Odpowiednie ruchy urządzeń dozujących powstają w wyniku sprzężenia wrzecion dozujących z trawersu prasy. Najtrudniejsze jest dozowanie tworzyw w postaci proszków na przykład meladuru t), silnie podatnych do tworzenia „mostków”.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies