Strona Główna » Komatsu » Komatsu YANMAR 2D68, 2D68E części » Uszczelka głowicy, komplet uszczelek...

Uszczelki Yanmar 2D68, 2D68E uszczelka pod głowicę

Sporządziliśmy ofertę na wszystkie uszczelki i uszczelniacze w zestawach na całe, dwucylindrowe jednostki napędowe Diesel Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E a także na uszczelki głowicy, które sprzedajemy osobno. Komplety uszczelek jak i pojedyncze uszczelki pod głowicę dostępne są w placówce naszego sklepu lub wysyłkowo.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem innych części zamiennych do wyżej wymienionych silników Komatsu Yanmar, zadzwoń do naszych konsultantów i dowiedz się o ich dostępności.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies