Strona Główna » Komatsu » Komatsu YANMAR 2D68, 2D68E części » Panewki YANMAR 2D68, 2D68E

Panewki wału Yanmar 2D68, 2D68E

Nominalne (STD) oraz na szlif (nadwymiarowe) panewki wału korbowego do 2-cylindrowych silników Diesel Yanmar 2D68 i Komatsu YANMAR 2D68E oraz wiele innych części zamiennych do tych jednostek napędowych możesz zakupić w placówce naszej firmy lub wysyłkowo.
 
Większość z zamiennych części składowych do wyżej wymienionych silników jest dostępnych od ręki prosto z półek naszego magazynu. Jednak dla pewności, przed złożeniem zamówienia, upewnij się czy mamy na stanie interesujące Cie części zamienne dzwoniąc do naszych konsultantów.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies