Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C7

CAT C7 części do silnika

Oferujemy wszystkie możliwe części silnikowe do jednostek napędowych firmy CAT serii C. Do silników CAT C7 w stałej sprzedaży mamy wszystkie podstawowe części zamienne i filtry. Silnika Caterpillar C7 są szeroko stosowane nie tylko przez producentów maszyn budowlanych, górniczych, różnego rodzaju kruszarek i innych specjalistycznych sprzętów. Wykorzystywane są także z powodzeniem jako silniki morskie – jachtowe oraz innych małych i średnich jednostek pływających.

Oferujemy szereg części zamiennych do silnika Caterpillar C7, między innymi: tłoki, pierścienie, panewki, korbowody, uszczelnienia, filtry oraz wiele innych.

Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem oraz remontami silników Caterpillar.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, które prosimy kierować na nasz adres mailowy lub telefonicznie.

Silniki Caterpillar C7 znalazły zastosowanie m.in. w:

  • Koparka gąsienicowa Caterpillar 328D-LCR
  • Koparka gąsienicowa Caterpillar 329D-LN
  • Ładowarka kołowa Caterpillar 950H
  • Rozściełacz asfaltu / asfalciarka Caterpillar PM102
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies