Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C1.1, C1.3

Caterpillar C1-1, C1-3 części zamienne

Części do silników Caterpillar C1.1 i C1.3 dostępne w naszej ofercie. Wszystkie części silnikowe i osprzęt silnika CAT C 1.1 i CAT C 1.3 mogą Państwo zamówić w naszej firmie.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: tłoki, pierścienie tłokowe, sworznie, korbowody, panewki główne i korbowe, pierścienie oporowe, zawory, prowadnice zaworowe, komplety uszczelek, pompy wtryskowe, elementy pomp wtryskowych, pompki zasilające elektryczne i mechaniczne, pompy wody, końcówki wtryskiwaczy, kompletne wtryskiwacze, świece żarowe, rozruszniki, alternatory, cewki start/stop, termostaty, czujniki temperatury i ciśnienia oraz wiele innych części i podzespołów.

Oferujemy także filtry do maszyn budowlanych. Dostępne są pojedyncze filtry a także kompletne zestawy filtracyjne. Nasze zamienniki filtrów pochodzą od najlepszych producentów takich jak Donaldson czy Baldwin.

Prowadzimy również własny serwis maszyn Caterpillar, na zlecenie klienta wykonujemy naprawy i remonty silników CAT C1.1 i C1.3 .

Silniki Caterpillar C1.1 i C1.3 są małymi silnikami spotykanymi w agregatach prądotwórczych i małych maszynach budowlanych, ogrodniczych i rolniczych.

Można je spotkać przykładowo w:

  • walcach i zagęszczarkach Caterpillar CAT CB14, Caterpillar CB14XW
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies