Strona Główna » Toyota » Serwis i remonty silników Toyota

Remonty silników Toyota

Serwis i naprawy silników Toyoty, stosowanych w wielu typach maszyn, przede wszystkim wózkach widłowych, wózkach podnośnikowych, sztaplarkach.

Oferujemy kompleksowe remonty oraz poszczególne naprawy. Wszystkie wykonywane usługi objęte są PISEMNYMI GWARANCJAMI. Obsługujemy setki maszyn, jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w naprawach silników przemysłowych, zarówno benzynowych i gazowo-benzynowych, jak i silników Diesla.

Oferujemy również części zamienne do silników Toyota, w tym uszczelki, tłoki, pierścienie, panewki, świece, wtryski, pompy i wiele innych

Naprawa układów wtryskowych Toyota

Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych silnika TOYOTA

Serwis i regeneracja układów wtryskowych silników Toyota. Specjalizujemy się w silnikach Toyota stosowanych w wózkach widłowych, ale obsługujemy również układy wtryskowe silników samochodów osobowych i dostawczych.

Dbając o poprawne działanie silnika jak i jego właściwe osiągi, pamiętać należy o zapewnieniu sprawności układu wtryskowego. Bazując na naszym doświadczeniu w pracach serwisowych przy silnikach Toyoty, możemy zaoferować naszym klientom m.in. regeneracje pomp wtryskowych występujących w każdej maszynie i w każdym silniku tej marki.

W ofercie również części zamienne do układów wtryskowych, takie jak: pompy i wtryskiwacze, końcówki wtrysków, sekcje i zaworki pomp, podkładki regulujące, uszczelki i uszczelnienia a także wiele innych. Na każdą regenerację udzielamy gwarancji. Obsługujemy zarówno starsze silniki jak i te z technologią Common Rail. Zakupione części można odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę kurierem DHL na teren całego kraju jak i za granicę.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies