Strona Główna » Toyota » TOYOTA 1Z części

Części zamienne Toyota 1Z

Wysokiej jakości zamienne części składowe do wysokoprężnej jednostki napędowej Toyota 1Z. Pośród części zamiennych do silnika Toyota 1Z mamy m.in.: świece żarowe, tłoki, panewki, filtry, pierścienie, uszczelki (uszczelka głowicy i inne uszczelnienia), cewki, pompy cieczy chłodzącej (pompy wody) oraz wszystkie inne części i podzespoły silnika.
 
Silnik Toyota 1Z, Toyota 12S jest montowany w wózkach widłowych marki Toyota oraz innych producentów wózków widłowych z całego świata. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń do naszych konsultantów.
 
Silnik TOYOTA 1Z można spotkać w maszynach TOYOTA 5FDF30.
 
 
Czy wiesz że...

Najlepszym środkiem pomocniczym jest ogrzanie silnika przez wlanie gorącej wody do układu chłodzącego lub gorącego oleju do skrzyni silnika. Równie ważne jest utrzymywanie silnika w odpowiednio wysokiej temperaturze przez nakładanie w zimie na chłodnicę specjalnej opuszczanej stopniowo na dół osłony.

 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies