Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SMX, SB części » Pompa wody Thermo King SMX, SB

Pompa wody do silnika Thermoking SMX, SMXe, SB, SB2, SB3

Zajmujemy się sprzedażą pomp wodnych do silników Thermo King serii SMX, SMXe, SB, SBII, SBIII dla mobilnych agregatów chłodzących umieszczanych na samochodach ciężarowych.

Posiadamy dostępne na miejscu wszystkie pompy cieczy chłodzącej do wszystkich podstawowych modeli marki Thermoking.

Sprzedajemy towar wysyłkowo oraz stacjonarnie. Wszystkie zakupione u nas części zamienne objęte są gwarancją. Na życzenie klientów do zakupionych w naszym sklepie części podajemy podstawowe informacje na temat właściwej instalacji zakupionego towaru.

Do silników Thermokinga TK SMX, TK SMXe, TK SB, TK SB2, TK SB3 posiadamy od ręki dostępne wszystkie części zamienne.

Prowadzimy profesjonalny warsztat gdzie zatrudniamy tylko wykwalifikowanych mechaników, którzy zajmują się naprawami, remontami, remontami kapitalnymi oraz regeneracjami silników Thermokinga oraz innych pozostałych modeli silników  wszystkich producentów dostępnych na rynku.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies