Strona Główna » Thermo King » Agregat Thermo King SMX, SB części » Pierścienie Thermo King SMX, SB

Pierścienie do silnika Thermo King SMX, SMXe, SB, SB2, SB3

Prowadzimy ciągłą sprzedaż pierścieni do silników Yanmar zastosowanych w agregatachThermoking SMX, Thermoking SMXe, Thermoking SB, Thermoking SB2, Thermoking SB3. W naszym sklepie znajdziesz zestawy naprawcze, pierścienie nominalne STD, tłoki STD oraz w zależności od modelu silnika pierścienie jak i tłoki nad wymiarowe.

Nasza firma zajmuję się sprzedażą części zamiennych silników Yanmar używanych w agregatach chłodzących TK SMX, SMXe, S-B, SB-2, SB-3takie jak tulejki korbowodów, panewki korbowodów, cewki gaszenia, zawory, korbowe, głowice, panewki, tłoki, korbowody, bloki silnika  oraz wiele innych części zamiennych do silników pozostałych marek.

Oferujemy pełną gamę materiałów eksploatacyjnych do silników Yanmara stosowanych w agregatach TK takich jak filtry zamienne czy uszczelnienia oraz części zamienne i eksploatacyjne do silników pozostałych producentów.

UWAGA! W naszej ofercie znajdują się również w pełni sprawne regenerowane silniki Yanmar używane w agregatach Thermoking SMX, SMXe, SB, SBII, SBIII na wymianę za silniki uszkodzone. Oferujemy również profesjonalny serwis silników przeprowadzany w naszym warsztacie a także remonty i naprawy objęte gwarancjami. Dostarcz nam swój wymontowany silnik TK (kurierem lub osobiście), a my bezpłatnie oszacujemy koszty naprawy czy wymiany.

Zakupione w naszym sklepie części zamienne objęte są gwarancją.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies