Strona Główna » Filtry do maszyn rolniczych » Filtry do kombajnów

Filtry do kombajnów

Filtry oleju, paliwa, powietrza oraz filtry hydrauliczne do kombajnów rolniczych oraz innego rodzaju maszyn pracujących w rolnictwie i ogrodnictwie. Zapytaj o filtry do swojej maszyn. Podaj pełne dane z maszyny (markę i model) lub numer z filtra, którego poszukujesz, a przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Zakupione filtry wysyłamy pobraniowymi przesyłkami kurierskim na cały kraj.

Obok filtrów oferujemy także części silnikowe do maszyn rolniczych, w szczególności do takich silników jak Perkins, Cummins, Isuzu, Kubota oraz Yanmar, a także Mitsubishi.

Przeprowadzamy również kompleksowe serwisy oraz naprawy silników maszyn rolniczych.

Kombajny rolnicze

Kombajny są maszynami rolniczymi, których przeznaczeniem jest zbiór zbóż i roślin okopowych. Wykonuje on pracę, która niegdyś wymagała użycia kilku maszyn równocześnie lub czasochłonnej pracy rąk ludzkich.

Zadaniami kombajnu są: koszenie, młócenie, wykopywanie bulw przy jednoczesnym oddzielaniu ich od pędów, ogławianie z liści, oczyszczanie korzeni, oddzielanie od ziemi.

W Polsce spotyka się najczęściej kombajny do zbioru zbóż, ziemniaków, buraków oraz takich płodów jak: maliny, porzeczki, agrest, borówki, ogórki, cebula, marchew czy kapusta. W mniejszej skali stosuje się kombajny do zbioru wiśni czy jabłek.

Spotykane są również wyspecjalizowane kombajny służące do siewu lub sadzenia drzew owocowych czy truskawek. Ponadto kombajny używa się do zabiegów agrotechnicznych takich jak usuwanie kamieni z powierzchni gruntu ornego oraz tych znajdujących się w glebie.

Do poważniejszych producentów Kombajnów zalicza się takie firmy jak:

  • New Holland
  • Case
  • Caterpillar
  • Deutz Fahr
  • Fendt
  • John Deere
  • Massey Ferguson

Do sprzętu rolniczego jakim są kombajny rolnicze nasza firma oferuje Państwu wszelkiego rodzaju filtry. Zapewniamy zarówno komplety filtrów do całej maszyny lub pojedyncze filtry powietrza, oleju, paliwa, filtry kabinowe i filtry oleju hydraulicznego. Filtry występują w postaci metalowych puszek, wkładów filtracyjnych, w formie obudowy itp.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do telefonowania i uzgadniania Państwa potrzeb z naszymi konsultantami. Na pewno dobierzemy odpowiedni dla zestaw.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies