CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Panewki wału KUBOTA V3800

W ofercie wszystkie panewki wału korbowego do KUBOTA V3800 - panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego

UWAGA! Do wszystkich modeli silników KUBOTA V3800 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału KUBOTA V3800). Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych KUBOTA V3800 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe KUBOTA V3800
  • Panewki główne KUBOTA V3800
  • Pierścienie oporowe KUBOTA V3800
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Przekładnie ze ślimakami o zębach wklęsłych konstruuje się tak, aby płaszczyzna toczna przebiegała w pobliżu zewnętrznej powierzchni ślimaka, lub nawet znalazła się zupełnie poza ślimakiem. Jest to korekcja dodatnia o współczynniku przesunięcia zarysu większym od jedności. Dzięki wklęsłemu kształtowi zębów oraz przesunięciu płaszczyzny tocznej linie styku przebiegają odmiennie niż w ślimakach o powierzchniach prostoliniowych. Przyjęcie skoku równego zeru powoduje, że linie styku są symetryczne w stosunku do środkowej płaszczyzny ślimacznicy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.