Strona Główna » zwolnice Takeuchi

Zwolnice TAKEUCHI

W ofercie posiadamy nowe, kompletne silniki jazdy (zwolnice i hydromotory) do koparek i minikoparek oraz ładowarek renomowanej marki  TAKEUCHI. Silniki hydrauliczne wraz ze zwolnicami do minikoparek i miniładowarek  TAKEUCHI sprzedawane są w niezwykle atrakcyjnych cenach, bardzo często porównywalnych z cenami profesjonalnej regeneracji zużytych zwolnic.

TAKEUCHI – części zamienne

Oferujemy również nowe podzespoły do silników stosowanych w maszynach Takeuchi. Dysponujemy szerokim wachlarzem części silnikowych, filtrów i in .

Zadzwoń i zapytaj o zwolnicę: tel. +48 606 89 23 70

Silniki jazdy / zwolnice m.in. do poniższych modeli - silniki jazdy  TAKEUCHI:

TB108

TB014

TB015

TB016

TB025

TB035

TB070

TB125

TB135

TB145

TB175

TB1140

TB23R

TB28F

TB135

TB138FR

TB153FR

TB180FR

Oraz ładowarki:

TL120

TL130

TL140

TL150

Zwolnice  do TAKEUCHI

Marka Takeuchi zainicjowała swoja działalność w latach 60. XX w. w japońskim Nagano. Od tamtego czasu pod tą marką sprzedawane są kompaktowe koparki, ładowarki gąsienicowe oraz urządzenia i maszyny przemysłowe.

Części  TAKEUCHI

Japońskie Takeuchi to jeden z pierwszych i najważniejszych światowych producentów miniładowarek przeznaczonych do pracy w bardzo trudnym terenie –specjalistycznych ładowarek gąsienicowych. Są one produkowane przez Takeuchi od połowy lat 80. XX w.

Pomimo tego, że Takeuchi jest marką rdzennie japońską, niemal cała produkcja maszyn jest przeznaczona na eksport. Jest to wynik wielkiej popularności koparek tej marki w krajach europejskich, w tym w Polsce.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies