Strona Główna » Żurawie HDS na busy » Żuraw BEFARD BF 1700A na Iveco Daily

Żuraw BEFARD BF 1700A na busa Iveco Daily

Samochód dostawczy bardzo dobrze sprawdza się w użytkowaiu przez firmę budowlaną. Na jego podwoziu zamontowano solidną skrzynię oraz żuraw HDS marki BEFARD. 

Żuraw BEFARD BF 1700A

 
 
Ładowność samochodu w połączeniu z żurawiem przeładunkowym pozwala na bezproblemowe przewożenie oraz rozładunek i załadunek bardzo ciężkich przedmiotów. Żuraw HDS marki BEFARD na Iveco Daily posiada dwie hydrauliczne stopy podporowe, które zapewniają stateczność samochodu.
 
Załadunek palety
 
Ładowność żurawi BEFARD na samochody dostawcze sięga nawet do 3300kg. Egzemplarz żurawia zamontowany na przedstawionym Iveco Daily ma możliwość załadunku nawet 1700kg, co sprawia, że żuraw HDS BEFARD BF na Iveco Daily bezproblemowo poradzi sobie z podniesieniem każdej palety wraz z materiałem budowlanym.
 
 
żuraw BEFARD BF 1700A
 
 
Wytrzymała konstrukcja i wysoka jakość całego zestawu, tzn. samochodu Iveco i żurawia  BEFARD BF gwarantuje jego funkcjonalność oraz trwałość i sprawia, że coraz więcej firm budowlanych w Polsce wybiera właśnie taki zestaw, ewentualnie z nieco większym żurawiem BEFARD BF 2000. 

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies